8 listopada 2011

Wyniki konkursu!

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie i niezmiernie mi miło, że zgłosiło się tyle osób. Prawdę powiedziawszy spodziewałam się znacznie mniejszej frekwencji, więc zaskoczyliście mnie w pozytywny sposób :)
Cieszę się również, że tyle osób odpowiedziało na dodatkowe pytanie. Niektóre z Waszych wypowiedzi były naprawdę niezwykłe i wcale się nie dziwię, że chcielibyście ponownie przeżyć te wszystkie chwile, o których pisaliście.

Ale pewnie chcielibyście znać wyniki, więc przechodzę już do sedna. Jako że mój aparat został w Toruniu, nie będzie karteczek ani zdjęć. Zamiast tego los zostanie wyciągnięty z kapelusza (podziękowania dla Fenrira :) ). Jeśli ktoś jest ciekawy, dlaczego czasami pojawiają się "2" przy nickach, to odpowiedź jest prosta. Są to Wasze dodatkowe losy za odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Tak wygląda lista osób, które zgłosiły się do wygrywajki (już w formie wymieszanej):

A zwycięzcą jest...

Gratuluję!

Jak widać odpowiedź na pytanie konkursowe przyniosła zwycięzcy szczęście.
Dizzy proszę o przesłanie mailem danych do przesyłki :) 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w konkursie i mam nadzieję, że niedługo uda mi się zorganizować kolejną zabawę :)
------------------------------------

Ze spraw organizacyjnych: Ostatnio trochę zaniedbałam bloga pod względem recenzji (miesięczna posucha...), ale mam nadzieję, że dam radę wszystko jakoś ogarnąć i pisać bardziej regularnie. W międzyczasie przeczytałam kilka książek, jednak albo nie chcę ich recenzować, albo nie miałam zbytnio czasu, albo chcę opisać całą serię, jak jest chociażby w przypadku trylogii arturiańskiej. Tak czy siak - bardziej się postaram.

15 komentarzy:

 1. Gratulacje dla Dizzy!
  I wiesz, to chyba ta jesień, bo i u mnie ostatnio posucha była, więc trzymam kciuki za powrót do formy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardziej kwestia dorywczej pracy, która dość mocno pochłania mój wolny czas. Ale o ile się ze wszystkim wyrobię (a może być ciężko), to pod koniec listopada powinnam już wrócić do normalnego, leniwego trybu życia :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla zwycięzdy.

  A u mnie posuchy na szczęście nie ma, zapasy porobione, a w planach kolejne więc co jakiś czas na pewno coś będzie się pojawiać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej! Nie mogę uwierzyć własnym oczom! Dziękuję :3
  I nie wiem czy to przejaw mojej radości czy senności, ale nie mogę odnaleźć Twojego maila (pewnie gdzieś tutaj jest na wierzchu i się ze mnie śmieje x3)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ah już widzę x3 Naprawdę jeszcze śpię :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje ;)

  Mimo posuchy czekam na Twoje recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ nie ma za co, trzeba dbać o swoją ulubioną Wiedźmę. ^^

  OdpowiedzUsuń